Günün Tarihi:29 Temmuz 2021

Sapanca’nın şampiyonları


Masa Tenisi, Futsal, Basketbol ve Badmintonda düzenlenen müsabakalara katılan öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi

Madalya avcıları
Okul Sporları Biriminin ilçelerde düzenlediği sportif faaliyetler, Sapanca’da da büyük ilgi gördü. İlçe Spor Müdürlüğünün nezaretindeki müsabakalara yüzlerce öğrenci katıldı. Genç Erkekler Futsalda Sapanca Anadolu Lisesi birinci, ŞAGEL And. İ.H.L. ikinci, Sapanca METEM üçüncü, Lokman Hekim MTAL. Dördüncü oldu. Badminton yıldızlarda hem erkekler ve hem de kızlarda Alaçam O.O. birincilik, İmam Hatip O.O. ikincilik, Sinan Göksun O.O. üçüncülük elde ederken, Basketbol küçük ve yıldız erkeklerde Sinan Göksun O.O. birinci, K.S.P. O.O. ikinci, ŞAGEL And. İ.H.O.O. üçüncülük kürsüsüne çıktı. Genç Erkekler Basketbol da ise Sapanca Anadolu Lisesi birinci, Lokman Hekim MTAL. ikinci, Sapanca METEM üçüncü oldu.

Raketler sert vurdu
Sapanca Spor Salonundaki Masa Tenisi müsabakaları da izlenmeye değerdi. Küçük erkeklerde Akçay O.O. birinci, Sinan Göksun O.O. ikinci, İmam Hatip O.O. üçüncü olurken, kızlarda ise Alaçam O.O. birinci, Sinan Göksun O.O. ikinci, Kemalettin Samipaşa O.O. üçüncülük elde etti. Yıldız erkeklerde Alaçam O.O. birinci, Sinan Göksun O.O. ikinci, Nazmiye Ö.Sözer O.O. üçüncü olurken, kızlarda Alaçam O.O. birinci, İmam Hatip O.O., Sinan Göksun O.O. ve Kemalettin Samipaşa O.O. ikinci (Aynı puanda oldukları için 3 okul ikinci) oldu. Genç erkeklerde de İmam Hatip Lisesi birinci, Sapanca Anadolu Lisesi ikinci, Sapanca MTAL üçüncü olurken, kızlarda İmam Hatip Lisesi birinci, Sapanca Anadolu Lisesi ikinci, Lokman Hekim Sağlık Meslek Lisesi üçüncü oldu.

21 Mart 2019 , Perşembe Bu haber toplam 808 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU