Günün Tarihi:26 Ocak 2021

‘Her an üretmeyi sürdüreceğiz’


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası ve 3. OSB yönetimi ile bir araya geldi.

Yönetim kurulları

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şinasi Bayraktar ve yönetimi, 3. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Güneş ve yönetim kurulu üyeleri ile buluşan Başkan Toçoğlu, çalışmalarında başarılar diledi.

 

Teşekkür ederiz

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şinasi Bayraktar, “Şehrimize 10 yıllık süreçte değer katan Büyükşehir Belediye Başkanımıza Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz” derken; 3. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Güneş, “Büyükşehir Belediye Başkanımıza sanayi bölgemize sağladığı destekler için teşekkür ediyoruz. 3. OSB olarak kendisin her zaman hayırla anacağız” dedi.

 

Yalnız sanayi değil

31 Mart seçimleri sonrasında görevi devredecek olması sebebiyle gerçekleştirilen nezaket ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Toçoğlu, “Unutulmamalıdır ki şehrimizin gelişmişlik düzeyinin artması için yalnızca sanayiyle gelişmesi yetmez. Tarımda da aynı gelişmişliği göstermemiz gerekli. Sakarya sahip olduğu verimli toprakları ile bölgenin ve ülkemizin önemli tarım merkezlerinden bir tanesi. Görev süremiz boyunca şehrimizde her an üretmeye devam eden çiftçimize imkanlarımız dahilinde destek olduk” dedi.

 

Gelişim sürecek

Sanayinin önemine değinen Toçoğlu, “Göreve geldiğimizden beri 4 yeni OSB’nin kuruluşuna katkı sağladık. Sakarya önemli ulaşım aksları üzerinde bulunan bir şehir. Hemşehrilerimizin ve çocuklarımızın istihdamı ve şehrin ekonomisine katkı sağlamak amacıyla yeni kurulan ve kurulacak olan OSB’lerimize altyapı ve proje anlamında destek olduk. Turizm, tarım ve sanayiyi bir arada yürütmeliyiz. Umuyoruz ki Sakarya nitelikli ve zararsız sanayiden yana olmaya devam edecek. Şehrimizin gelişim çıtası hep daha ileriye yükselecek” dedi.

 

22 Mart 2019 , Cuma Bu haber toplam 563 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU