Günün Tarihi:2 Temmuz 2022

“Sporun dostuyuz”


İlimiz sporunun zirvesinde bulunan isimleri ağırlayan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Zeki Toçoğlu önemli mesajlar verdi.

Ziyaret: Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (SASKF) yönetimi ve ilimiz sporuna yön veren isimler, önceki gün Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Afet Koordinasyon Merkezinde (AKOM) gerçekleşen ziyarette keyifli sohbetler yapıldı. 

Çiçek: SASKF Başkanı Yaşar Zımba’nın çiçek vererek spora yönelik desteklerinden dolayı teşekkür ettiği Başkan Toçoğlu, ziyarette önemli mesajlar verdi Toçoğlu, görev yaptığı süre içerisinde özellikle tesisleşmeye büyük önem verdiklerini ifade etti. 

Uyum içinde çalıştık

Konuklarını en iyi şekilde ağırlayan Başkan Zeki Toçoğlu; “Büyükşehir Belediyesi olarak spora ve sporcuya katkılar sunduk. Amatör spora desteklerde bulunduk. Sporda tesisleşme için gereken adımları attık. SASKF, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz ile tüm spor camiamızla uyum içerisinde çalıştık. Umuyoruz ki şehrimizin sporda yükselişi yeni dönemde de devam edecektir” dedi.

         Malzeme ve otobüs

Başkan Toçoğlu; “Kulüplerimize malzeme ve otobüs desteği sağladık. İlçelerimize sentetik sahalar inşa ettik. Sakaryaspor’un altyapı sorumluluğunu üstlendik. Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’yle bisiklet sporuna yeni bir soluk getirdik. Genç kardeşlerimize sporu sevdirmek için elimizden gelen gayreti gösterdik. Umuyoruz ki Büyükşehir Belediyesi olarak bu desteğimizin devamı gelecektir” ifadelerini kullandı. 

         Asla unutulmayacak

 “Her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür etmek, yeni yaşamında başarılar dilemek için ziyaret ettik. Spora ve sporcuya desteklerini asla unutmayacağız” diyen SASKF Başkanı Yaşar Zımba da; “Desteğini her zaman yanımızda hissettiğimiz Başkan Toçoğlu’na bizlere göstermiş olduğu ilgi ve çaba için tüm spor camiası adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 

 

25 Mart 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 569 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU