Günün Tarihi:17 Ocak 2021

‘Bize güvenmeye devam edin’


Seçim çalışmaları kapsamında Serdivan’ın bütün mahallelerini gezen Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Bize güvenmeye devam edin” dedi.

Vatandaşı dinliyor

Serdivan Belediye Başkanı Alemdar; AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Kadın Kolları Başkanı Şehime Kaya, Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Haldızoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkan Vekili Yaşar Kara ve Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Meclis Üyeleri ile mahalleleri gezerek vatandaşı ve esnafı dinliyor.

Destek olun

Başkan Alemdar, yapılan hizmetlerin yanı sıra bir sonraki dönemde hayata geçirilmesi planlanan vizyon projelere değinerek, “Serdivan Belediyesi’nde bugün olduğu gibi yarın da şeffaf, katılımcı, her kesimin görüşüne önem veren yönetim anlayışını devam ettireceğiz. Yeni dönemde tarımsal faaliyetler desteklenmesi, üretim ve kazanç arttırılması noktasında önemli adımlar atılacak. Bu projelerle çiftçiye destek olacağız.  Şimdi diyoruz ki; siz bize güvenmeye devam ederseniz, biz de size layık olmak için vizyon projelerimizle Serdivan için hız kesmeden devam edeceğiz. Sizin bu coşkunuz, Serdivanımızın gelişimindeki en büyük motivasyon kaynağımız.”

Teşekkür

Başkan Alemdar’a hayata geçirmiş olduğu projelerden dolayı teşekkür eden Milletvekili Atabek, “Serdivan artık bir cazibe merkezi. Belediye başkanımıza ortaya koymuş olduğu özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Bizim güzel bir sözümüz var; ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. İnşallah Yusuf başkanımızla Serdivan daha güzel hizmetlerle tanışmaya devam edecek” ifadelerini kullandı.

Namus sözleşmesi

MHP Serdivan İlçe Başkan Vekili Kara ise, Cumhur İttifakı’nın bin yıl önce Malazgirt’te başlayan, Çanakkale’de destanlaşan ruhun yansımaları olduğunu belirterek,“Ben milletim ve memleketim için kefenimi giyerek yola çıktım diyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile ülkem ve davam için çekecek olduğum çile benim için şeref nişanıdır diyen Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin namus sözleşmesidir.”

25 Mart 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 496 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU