Günün Tarihi:2 Mart 2021

‘Ticaretin merkezi yapacağız’


İYİ Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Dr. Aydoğan Arslan, Dibektaş Caddesi’nde düzenlenen programda yaptığı açıklamasında; “Biz ticaret için kurulmuş bir şehiriz. Bu şehri yeniden Doğu Marmara’nın ticaret merkezi haline getireceğiz” dedi.

Dibektaş Caddesi’nde vatandaşa seslenen Arslan,  “Benim derdim birilerini suçlamak değil ama geri kaldık. Bizim Eskişehir, Bursa, İzmit’ten ne eksiğimiz vardı da geri kaldık, niye ilerleyemedik? Bu şehirde ticaret, sanayi, tarım vb. her şeyi var ama şehir kocaman bir köy. İşte bu makus talihi şimdi değiştireceğiz. Bu şehir hasta ise doktoru biziz, tedavisini de biz yapacağız. Biz ticaret için kurulmuş bir şehiriz. Yeniden Doğu Marmara’nın ticaret merkezi haline getireceğiz. Bunun için kime ne şekilde yardım etmemiz gerekiyorsa bunun önünü açmaya hazırız. Yeni yapılacak binalarda enerji tasarrufu sağlayacak önlemleri ön plana almak istiyoruz. Belediye otobüslerinde de elektrikli motora geçip; hem şehir kirliliğini, hava kirliliğini azaltmak hem de ülkemizin dışarıdan aldığı petrol ücretlerini de azaltarak ekonomiye bir nebze de olsa katkı sağlamayı hedefliyoruz. Biz su parasında ve atıksu bedelinde indirim yapacağız bu size sözümüzdür” dedi.

 

26 Mart 2019 , Salı Bu haber toplam 531 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU