Günün Tarihi:30 Haziran 2022

STK’larla işbirliği görüşmesi


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Adayı Ekrem Yüce, Sakarya GİAD Başkanı Gökhan Korkmaz ile MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Ziyarette Başkan Adayı Ekrem Yüce'ye Serdivan Belediyesi Başkanı Yusuf Alemdar eşlik etti.

Temel prensip

Sakarya GİAD'ın çalışmalarına ilişkin bilgiler alan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Genç iş adamlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyor, Sakarya'ya nice değerler katmanızı temenni ediyorum. Yerel kalkınma noktasında gelir arttırıcı çalışmalar ve düşük gelir gruplarına destek anlamında ortak projeler üzerinde çalışabiliriz. Kalkınmada temel prensibimiz ‘nitelikli insan, güçlü toplum- güçlü toplum, güçlü devlet' biz bunu sağlamak için çalışacağız" dedi.

Yanınızdayız

GİAD Başkanı Korkmaz, "Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonun çatısı altında faaliyetlerimizi yürütüyoruz. 100 üyemiz bulunuyor. Sizlere de çıktığınız bu yolda muvaffakiyetler diliyoruz. Sizin tecrübe ve birikiminizin farkındayız. Güzel işler başaracağınıza inanıyoruz. Her daim yanınızdayız" dedi.

Proje tanıtıldı

Daha sonra  MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetimi ile bir araya gelen Başkan Yüce, çalışmalarına ilişkin bilgiler alarak, işbirliği içerisinde çalışmaktan duyacağı memnuniyeti dile getirdi.  MÜSİAD Başkanı Coşkun, "İnşallah seçimden sonra da beraber çalışacağız, bize düşen görevleri yerine getireceğiz. Başkan Adayı Ekrem Yüce'nin projelerini de inceleme fırsatı buldum. Çok beğendim. İnşallah bu projeler şehrimiz için hayırlı olur" dedi. Programda MÜSİAD'ın yeni projesi olan ‘Örnek Orta Ölçekli Organize Sanayi Modeli' tanıtıldı.

İşbirliği

MÜSİAD'ın Sakarya'da yer alan önemli STK'lardan biri olduğunu ifade eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Kuruluşundan bu yana beraberiz. Uzun yıllar özel sektörde çalışmalar gerçekleştirdim. İş adamlarımızın şehrimizin geleceğinde önemli bir yerde olduğunun bilincindeyim. İş istihdamı ve ekonomik gelişmişlikte üstlendiğiniz görevin farkındayız. İnşallah şehrimiz ortak paydasında buluşarak hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. İşbirliğimizi kuvvetlendireceğiz. Sakarya'da turizm potansiyeli olan bir şehir. Biz sadece bu potansiyeli en iyi şekilde kullanmak için gereken çalışmaları yapacağız" dedi. 

27 Mart 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 700 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU