Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

‘Daha ileri koşma vakti’


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Akyazı'da faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları'nın temsilcileri ile bir araya geldi.

Buluşmaya katılım

Ensar Vakfı Akyazı Şubesi'nde gerçekleştirilen buluşmada Ensar Vakfı Akyazı Şube Başkanı Muammer Yücel, İHH Akyazı Şube Başkanı Emin Albayrak, Akyazı İmam-Hatipliler Derneği Şube Başkanı Abdurrahim Atmaca, İlim Yayma Cemiyeti Akyazı Şube Başkanı Mahmut Harputoğlu, Diyanet-Sen Akyazı Şube Başkanı Metin Bakır, Tek-Der Akyazı Şube Başkanı Adil Yıldız, Akçeküt Başkanı Muammer Güler, Mazlumder Akyazı Şube Başkanı Mahmut Alemdar, Kuzuluk Yardımlaşma Derneği Başkanı Murat Çakmak, Peygamber Sevdalıları Platformu Başkanı Faruk Kılman, Akyazı MBDD İlçe Başkanı İbrahim Keleş, Din Görevlileri Derneği Akyazı Şube Başkanı Engin Ömürlü yer aldı.

 

Destek sürecek

Sivil Toplum Kuruluşları içerisinde kuruculuk ve çeşitli görevler üstlendiğini dile getiren Yüce, "Bu işler gönüllülük esası ile yapılan önemli işlerdir. Hepinizi gönülden kutluyorum. Yine gönülden hizmet etmek için yola çıktık. Akyazı'da Bilal Soykan, Büyükşehir'de de şahsım aday. Yeni dönemde Akyazı'da çok farklı atılımların olacağına, eksikliklerin giderileceğine inancım tam. Akyazı her zaman desteklerin en güzelini göstermişti. Yine desteğini sürdürecektir" dedi.

 

 Daha da ileriye

Yüce, 17 yıllık iktidarımız döneminde yapılanları hepimiz biliyor, görüyoruz. Öncesini de hatırlıyoruz. Şimdi daha da ileriye doğru koşma vaktidir. Şimdi daha fazla birlik ve beraberlik içerisinde olup ülkemizin geleceğe sağlam adımlarla yürümesini sağlamanın vaktidir. Rabbim birlik, beraberliğimizi, kardeşliğimizi daim ve güçlü kılsın"  dedi. 

27 Mart 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 652 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU