Günün Tarihi:17 Nisan 2021

SATSO’da üyelere finans eğitimi


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda (SATSO) 2019 yılı için planlanan eğitimi takvimi kapsamında üyelere yönelik ‘Finansçı Olmayanlar İçin Finans Yönetimi’ eğitimi düzenlendi.

SATSO ve KALDER iş birliği ile düzenlenen eğitim, Gülçin Ayan gözetiminde gerçekleştirildi. Eğitimde; Şirket Yönetiminde Finansal Tabloların Yeri ve Önemi, Şirket Finansal Tabloları ve İlgili Analizler, Bütçeleme ve Kontrolü, Finansal Matematik, Faaliyetlerin Finansal Tablolara Yansıtılmasında Önemli Noktalar, Sık Yaşanan Problemler ve Sonuçları’nın detaylı bilgiler verildi. Ayan; yöneticilerin finansal okuryazarlığını geliştirmelerinin, şirketin sonuçlarına yansıyacak hareketlerin, mali tablolar içindeki yerinin bütünsel olarak gözlemlenebilmesi anlamında önem taşıdığına dikkat çekti. SATSO’da gerçekleştirilen ‘Finansçı Olmayanlar İçin Finans Yönetimi’  eğitimine üyeler yoğun ilgi gösterdi. 

28 Mart 2019 , Perşembe Bu haber toplam 435 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU