Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

Minikler çimlerde kitap okudu


Erenler Küpçüler Ortaokulu Kütüphanecilik Kulübü öğrencileri, Türkçe Öğretmenleri Ahmet Ayvaz koordinesinde ‘Kütüphane Haftası’ nedeniyle Sakarya Üniversitesi(SAÜ) kütüphanesini ziyaret ederek, çimlerin üzerinde kitap okudu.

Minik öğrencileri kütüphaneyi  Bilgi ve Belge Yönetimi Uzmanı Tacettin Akdere eşliğinde gezdi. Kütüphanecilik Haftası’nın önemini vurgulayan Küpçüler Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Ahmet Ayvaz, öğrencilerde okuma alışkanlığını ve zevkini geliştirmek, kitap sevgisini artırmak, okuyucuların kitaplardan daha çok faydalanmalarını sağlamak, kütüphanelerde uyulması gereken kuralları öğretmek ve  bilinçlendirmek amacıyla böyle bir ziyaret düzenlediklerini söyledi. Ayvaz, teorik olarak derslerde öğrettikleri bilgilerin dışında geniş dokümanlı bir ortamda uygulama yapma fırsatı yakalamalarından dolayı memnun olduklarını söyledi. Kütüphane gezisi sonrası öğrenciler güzel havanın tadını çimenlerin üzerinde kitap okuyarak çıkardı. 

2 Nisan 2019 , Salı Bu haber toplam 742 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU