Günün Tarihi:5 Ağustos 2021

‘Sakarya dünya kentleriyle yarışacak’


AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, 31 Mart seçimleri sonrası yaptığı açıklamasında, “Seçimler neticesinde vatandaşlarımız %52 gibi bir net sonuç ile Cumhurbaşkanımıza ve iktidarımıza olan güvenini net şekilde ortaya koymuştur. Sakarya’yı dünya kentleri ile yarışır bir duruma getireceğiz” dedi.

Değerlendirme

Milletvekili Atabek, genel alınan %52 sonucun Ülkemiz siyaseti açısından oldukça önemli olduğunun altını çizdiği açıklamasında Sakarya’da elde edilen rekor oy oranını da değerlendirdi. Milletvekili Atabek, “Sakarya her zaman olduğu gibi farkını bir kez daha göstererek adeta destan yazdı. 2014 yerel seçimlerinde alınan %58 oyun çok daha üstüne çıkan halkımızın teveccühü 31 Mart seçimlerinde %65’leri buldu. Bu şu demektir ki; Sakarya halkı AK belediyeciliğin her zaman arkasında ve destekçisi.  Halkımızın bu desteği bizim için çok önemli ve anlamlıdır. Vatandaşımızın güçlü desteğini karşılıksız bırakmayacak, bugüne kadar olduğu gibi bu günden sonra ilimizde çok güzel işler yapacağız. Allah’ın izni ile de Sakarya’yı dünya kentleri ile yarışır bir duruma getireceğiz” dedi.

Herkese hizmet

Sakarya’daki ilçe seçim sonuçlarına değinen Atabek, “ Tüm ilçelerimizde AK Parti’ye ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a olan destek açıkça görülmektedir. Eminim ki seçilen tüm belediye başkanlarımız, projelerini en kısa sürede hayata geçirecektir. Belediye başkanlarımız sadece AK Partililere değil, dil, din, ideoloji farkı gözetmeden Sakarya sevdasıyla toplumun tüm bireylerine hizmet ulaştıracak. Partimizin kuruluşundan bugüne hizmet anlayışında asla bir ayrım olmadı, bundan sonra da olmayacak ve tüm Sakarya’yı ve tüm Türkiye’yi kucaklamaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Başkanlara tebrik

Atabek, “Gece gündüz demeden sahada vatandaşımızın yanında olduk. Görüştüğümüz her insanın taleplerini ve sorunları dinledik, daha iyi hizmet getirmenin halkımızla birlikte olacağının bilincini hep taşıdık. Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Akyazı, Geyve, Karasu, Kaynarca, Sapanca, Kocaali, Taraklı, Ferizli, Karapürçek, Söğütlü, Adapazarı, Arifiye, Erenler ve Serdivan ilçelerinde seçimi kazanan belediye başkanlarımızı tebrik ediyorum, inanıyorum ki seçimlerimizin ana manifestosu gönül belediyeciliği ikliminde vatandaş ile her an temasta olarak hizmetlerini gerçekleştirecekler ve bunlarla ilçelerini, çok daha çok daha ileriye taşıyacak; tüm Sakarya’da yapılan hizmetler tüm Türkiye’ye örnek olmaya devam edecektir” dedi. 

3 Nisan 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 712 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU