Günün Tarihi:23 Şubat 2020

Adem Güner siyaseti bıraktı


Millet İttifakı İYİ Parti Akyazı Belediye Başkan adayı Adem Güner, yaptığı basın açıklamasıyla siyaseti bıraktığını açıklayarak, “ Kendi Mahallesinde dahi tercih edilmeyen bir kimsenin siyasete devam etmesini etik bulmadığımdan siyaseti bıraktığımı eş, dost ve Akyazı halkına ilan ediyor, siyasete devam edenlere de sabır ve başarılar diliyorum” dedi.

Tebrik etti

İYİ Parti Akyazı adayı Adem Güner basın açıklamasında, “31 Mart günü yapılan seçimde halkımız bir karar vermiştir. Bizler demokrasinin erdemliğine inanan insanlarız. Halkımızın verdiği kararı saygıyla karşılıyorum. Kazanan Belediye Başkanı ve Meclis Üyelerini tebrik ediyorum.  Fakat burada ifade etmek istediğim iki konu var. Birincisi biz bu yarışta benim gibi Belediye Başkan adayı olanlarla değil Cumhur İttifakın oluşturan partilerin genel başkanları ile yarışmak zorunda kaldık. Kendilerinde yeterlilik görmeyenlerin böyle bir atraksiyona girmelerinin takdirini yüce halkımıza bırakıyorum.”

Teşekkür

Güner, “İkincisi ise hayatım boyunca Türk Milleti ve Türk Devletine olan sadakatimden ve bağlılığımdan, fikir ve düşüncemden hiç taviz vermedim. Bundan sonrada asla vermem. Fakat Türk Milleti lafından alerji duyanların beni ve arkadaşlarımı terör örgütleri ile ilişkilendirmelerinden doğan kul hakkımı, en alt kademeden en üst kademeye kadar ahirete bıraktım.  Siyaset bir erdemlilik işidir. Üç oy için iftira, fitne, fesat ve münafıklık alanı değildir.  Bu duygu ve düşüncelerle seçilen arkadaşları tebrik ediyorum. Sandıklara sahip çıkan, demokrasiye inanan, oy kullanan ve bize de güvenerek oy veren bütün Akyazılı hemşerilerime teşekkür ediyorum ve şükran ve saygılarımı sunuyorum ve Allaha emanet ediyorum” dedi. 

5 Nisan 2019 , Cuma Bu haber toplam 341 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU