Günün Tarihi:22 Eylül 2021

Türkiye-AB ilişkileri konuşuldu


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ve İktisadi Kalkınma Vakfı işbirliği ile "Türkiye-AB İlişkileri: Gümrük Birliği ve Ötesi” konulu seminer düzenlendi.

SATSO Meclis Salonu’nda  yapılan toplantıda; Türkiye ve AB arasındaki çok boyutlu ilişki, Türkiye’nin AB katılım sürecindeki son gelişmeleri, vize serbestliği konusu, gümrük birliğinin güncellenmesi, AB ile mali işbirliği, Türkiye’nin katıldığı AB programları gibi konular İKV temsilcileri tarafından detaylı şekilde anlatıldı. SATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Doğan Çatalbaş’ın açılış konuşması ile gerçekleştirilen toplantıya üyeler tarafından yoğun ilgi gösterildi.  Seminerde, İktisadi Kalkınma Vakfı Genel Sekreteri Doç. Dr. Çiğdem Nas, İktisadi Kalkınma Vakfı Strateji ve İş Geliştirme Müdürü M. Gökhan Kilit ve İktisadi Kalkınma Vakfı Araştırma Müdürü Çisel İleri konu ile ilgili detaylı bilgiler verdi.

 

5 Nisan 2019 , Cuma Bu haber toplam 510 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU