Günün Tarihi:16 Mayıs 2021

Genç MÜSİAD’dan çifte ziyaret


Genç MÜSİAD üyeleri Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan’ı ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık’ı ziyaret etti.

Sakarya Genç MÜSİAD Başkanı Enes Boz ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Recep Yarıcı, İlyas Çimen, Alperen Hamit Döğer, Ragıp Enes Kılıç, Mahmud Sami Eminler, Yunus Emre Küçük, Hüseyin Can Coşkun, Ahmed Akyol, Yusuf İbrahimbaş ve Shemil Bibulatov, Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan’ı ,ile Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette SAÜ,SUBÜ ve Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği ile ortaklaşa yürütülen Genç Ticaret Köprüsü projesinin 9 Nisan salı günü 3.sünü gerçekleştirecekleri Ülke Sunum Ödül Programı hakkında istişare yapıldı.

 

7 Nisan 2019 , Pazar Bu haber toplam 631 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU