Öğrenciler polisi duygulandırdı8 Nisan 2019, Pazartesi

Anlamlı sergi

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Ferizli Meslek Yüksek Okulu Grafik Tasarım Bölümü Öğrencileri, fotoğraflarla hazırladıkları Polis Teşkilatının 174. kuruluş yılı dönümü nedeniyle ‘Polis ve Halkla ilişkileri’ isimli anlamlı bir sergi açtılar.

 

Hazırlayanlar

Ferizli Emniyet Amirliği salonunda gerçekleştirilen sergiye Öğretim Görevlileri Nadiye Kınalı, Nadire Alagöz, Pınar Çınar, Zehra Vahapoğlu, İdari Personel; Adnan Çetin, Ersin Filiz ve çok sayıda öğrenci katılım gösterdi.Grafik Tasarım Bölümü Öğretim Görevlisi Ersin Berk tarafından organize edilen sergide, Grafik Tasarımı Bölümü öğrencilerinin hazırladığı afişler yer aldı.

 

Çok mutlu etti

Ferizli İlçe Emniyet Amirliğinin içinde açılan bu anlamlı sergi için konuşan Öğretim Görevlisi Ersin Berk, “Öğrencilerimizin Polis haftası dolayısı ile ilgili bir farkındalık oluşturma gayretleri bizi çok mutlu etti. Bizde Emniyet Müdürlüğümüzle bu sergiyi heyecan içerisinde hazırladık. Fotoğraflar ve hazırladığımız grafik tasarımlarını şimdi sergiliyoruz.  Öğrencilerimizin heyecanı bu tablolara yansıdı. Polislerimizi tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz” dedi.

 

Onurlandırdı

Ferizli İlçe Emniyet Amiri Murat Köksal’da, “Öğrenci kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum. Polis teşkilatımızın kuruluşu nedeniyle bu çok çok anlamlı sergi bizi onurlandırmıştır. Bu sergi ile öğrenci kardeşlerimizin merak ettikleri soruların cevabını da vermiş olduk” dedi. Polislik mesleğinin anlatıldığı sergi davetlilerce çok beğenildi. 

Bu haber toplam 752 defa okundu.

Resim Galerisi