Günün Tarihi:23 Ocak 2021

Öğrenciler polisi duygulandırdı


Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Ferizli Meslek Yüksekokulu Polis Haftası kapsamında “Halk ve Polis İlişkileri” afiş sergisi düzenledi.

Anlamlı sergi

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Ferizli Meslek Yüksek Okulu Grafik Tasarım Bölümü Öğrencileri, fotoğraflarla hazırladıkları Polis Teşkilatının 174. kuruluş yılı dönümü nedeniyle ‘Polis ve Halkla ilişkileri’ isimli anlamlı bir sergi açtılar.

 

Hazırlayanlar

Ferizli Emniyet Amirliği salonunda gerçekleştirilen sergiye Öğretim Görevlileri Nadiye Kınalı, Nadire Alagöz, Pınar Çınar, Zehra Vahapoğlu, İdari Personel; Adnan Çetin, Ersin Filiz ve çok sayıda öğrenci katılım gösterdi.Grafik Tasarım Bölümü Öğretim Görevlisi Ersin Berk tarafından organize edilen sergide, Grafik Tasarımı Bölümü öğrencilerinin hazırladığı afişler yer aldı.

 

Çok mutlu etti

Ferizli İlçe Emniyet Amirliğinin içinde açılan bu anlamlı sergi için konuşan Öğretim Görevlisi Ersin Berk, “Öğrencilerimizin Polis haftası dolayısı ile ilgili bir farkındalık oluşturma gayretleri bizi çok mutlu etti. Bizde Emniyet Müdürlüğümüzle bu sergiyi heyecan içerisinde hazırladık. Fotoğraflar ve hazırladığımız grafik tasarımlarını şimdi sergiliyoruz.  Öğrencilerimizin heyecanı bu tablolara yansıdı. Polislerimizi tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz” dedi.

 

Onurlandırdı

Ferizli İlçe Emniyet Amiri Murat Köksal’da, “Öğrenci kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum. Polis teşkilatımızın kuruluşu nedeniyle bu çok çok anlamlı sergi bizi onurlandırmıştır. Bu sergi ile öğrenci kardeşlerimizin merak ettikleri soruların cevabını da vermiş olduk” dedi. Polislik mesleğinin anlatıldığı sergi davetlilerce çok beğenildi. 

8 Nisan 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 875 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU