Günün Tarihi:26 Şubat 2021

Demirbaş görevlendirildi


Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ilk görevlendirmesinde, AK Parti Belediye Meclis Üyesi olarak seçilen Hakan Demirbaş’ı Belediye Başkan Yardımcısı olarak belirledi.

Başkan Gündoğdu, AK Parti Belediye Meclis Üyesi olarak seçilen Hakan Demirbaş’ı Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevlendirdi. Demirbaş; Fen İşleri Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’nden Sorumlu Başkan Yardımcısı oldu.  Başkan yardımcılığı görevini layıkıyla yerine getireceğini söyleyen Demirbaş, "Bu görevi bana layık gören Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu’ya çok teşekkür ediyorum. Başkanımın bana olan güvenine layık olmaya çalışacağım. Belediye hizmetlerinin etkin ve verimli sunulabilmesi için verilen bu görevin ciddiyet ve sorumluluğunun farkındayız. Ferizli hepimizin. Ferizli halkına en iyi şekilde hizmet verebilmek için canla başla çalışacağız" dedi. Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Belediye Başkan Yardımcıları ve müdürleriyle uyum içerisinde çalışarak şehrin sorunlarına kalıcı çözümler getirip Ferizli’nin daha yaşanabilir bir kent olması için azimle çalışacaklarını söyledi. 

 

10 Nisan 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 605 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU