‘Bir sonraki seçime hazırız’19 Nisan 2019, Cuma

Takipçisiyiz

İlk olarak Kocaali Belediye Başkanlığına seçilen Ahmet Acar’ı ziyaret eden heyet ardından da Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten’e hayırlı olsun dileğinde bulundu. Tever, “Bir sonraki seçime şimdiden en hazır parti biziz. Vatandaşlarımız size ‘benim ilçemi sen yönetebilirsin’ diyerek oy veriyor. Sizler de ilçelerinizin gelişmesinde ve kalkınmasında büyük bir role sahipsiniz. Bu rolü de gerektiği gibi yerine getireceğinize güvenimiz tamdır. Halka vaat ettiğiniz projelerinize bir yerden mutlaka başlayın. Projelerinizin takipçisi ve destekçisi de bizler olacağız. Sizler artık parti rozetlerini çıkararak her kesimi kucaklayacak şekilde çalışacak ve belediye başkanlığı görevini layıkıyla yerine getireceksiniz. Projeleri yerine getirirken de halkımızdan kopmadan iç içe olmalı ve dertlerine, sorunlarına ortak olmalıyız” dedi.

 

Tespit yapacağız

Tever, “Şimdiye kadar olduğu gibi yerel seçim sürecinde de alnımızın akıyla çıktık. Sakarya ve Cumhur İttifakı olarak farkımızı bir kez daha ortaya koyduk. Allah’a hamdolsun ki tecrübeli ve teşkilatçı bir ekibimiz var. Tüm ilçelerimizde donanımlı ve nitelikli meclis üyesi arkadaşlarımızı hep birlikte oluşturduk ve halkımıza sunduk. Ben tüm ilçe başkanlarıma bu süreçte ve yoğun geçen seçim propaganda sürecindeki çalışmalarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Mahalle mahalle, sandık sandık eksik ve gerekli tespitleri önümüzdeki süreçte yaparak değerlendireceğiz” dedi.

 

Kampa gireceğiz

Tever, “Geçtiğimiz hafta Genel Merkezimize salt, yalın ve öz bir rapor sunduk. Önümüzdeki hafta Partimizin Kızılcahamam kampına tüm belediye başkanlarımızla birlikte katılacağız. Gerekli değerlendirmeyi üç gün boyunca kampta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde gerçekleştireceğiz. Ben tekrar seçim sürecinde büyük gayret sarf eden AK Partimizin tüm teşkilatlarını Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik Kollarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bu haber toplam 922 defa okundu.

Resim Galerisi