Günün Tarihi:29 Kasım 2020

Sanat ödülleri dağıtıldı


Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ)Sapanca Meslek Yüksekokulu(MYO) Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencilerinin “Dünya Sanat Günü” dolayısıyla hazırladıkları “Gelenekten Geleceğe” etkinliği gerçekleştirildi.

Müzik ziyafeti

Serdivan  AVM’de gerçekleştirilen etkinliğin birinci günü,  SAÜ Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Öğr. Gör. Gülay Öktem İnce ve öğrencileri ile Serdivan Fikir Sanat Akademisi hocaları eşliğinde atölye çalışmasına katılan ziyaretçiler, sanatçılarla birlikte mono baskı, çini, hat ve ebru çalışması yaptı. Etkinlik boyunca Devlet konservatuarı öğrencisi Yüsra Güçlü ney dinletisi ile katılımcılara müzik ziyafeti yaşattı.

Hediyeler

Kaymakamı Muhsin Çatmadım ve protokol üyeleri yarışmada derece alan öğrencilere ödüllerini verdi. Doğa Sporları Derneği tarafından hediye edilen bisiklet yarışmada 1’nci olan Zeynep Didem Saruhan’a verilirken,  2’nci olan Ali Haktan’ a Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Arslan tarafından dijital saat hediye edildi. Yarışmada 3’ncü olan Irmak Kutan’a Milli Eğitim Şube Müdürü Akın Çetin tarafından kitap okuma seti ve boyama çantası verildi. Projeye imza atan öğrenciler Dünya Sanat Günü’nde onları yalnız bırakmadıkları ve değerli anlarına ortak oldukları için katılımcılara teşekkür ederek etkinlik anısına hazırladıkları hediyeleri dağıttılar.

Proje ekibi

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı Öğrencileri; Burcu Ürenay, Kübra Öz, Zehra Berfin Korkmaz, Meryem Sevim, Ruken Bekiroğlu, Rabia Elbi, Yasemin Karataş, Yeşim Büyüktaş, Hilal Özdemir, Furkan Karakuş.

Yoğun katılım

Etkinliğin ikinci gününde, Mehmet Demir İlköğretim Okulu öğrencileri arasında yapılan resim yarışmasının sergi açılışı ve ödül töreni gerçekleştirildi.  Törene; Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri  Murat Arslan ve Akın Çetin, Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği temsilcileri, SAGÜSAD Fotoğraf sanatçısı Cihat Çavdar, Mehmet Demir İlköğretim Okulu Müdür ve müdür yardımcıları, Sakarya Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Öğr. Gör. Gülay Öktem İnce, Sapanca Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Servet Sezgin,  Öğr. Gör. Zuhal Erol ve öğrenciler katıldı.  

21 Nisan 2019 , Pazar Bu haber toplam 615 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU