Günün Tarihi:29 Mayıs 2020

‘Adapazarı’na kalıcı hizmetler yapacağız’


Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Seçim sürecindeki çalışmalarımızda ve sonrasında milletimizle yaptığımız istişarelerde belirttiğimiz gibi Adapazarı’mızın meselelerini çözüm yoluna koyacağız. Bizim odak noktamız kalıcı hizmettir” dedi.

Ziyaretler sürüyor

Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Yılmaz Daşçıoğlu, Vagon Fabrikası Müfettiş ve Teftiş Kurulu, Bilim Adamları ve Mucitleri Genel Merkezi Başkanı Yusuf Uygur ve yönetim kurulu üyeleri, Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere, Hafriyatçılar Odası Başkanı Can Akova, İl Göç İdaresi, Yeşilay Derneği, Karadere Mahallesi, Orta Mahalle, Taşlık Mahallesi, Lüleci Sokak, Hızırtepe Mahallesi temsilcileri ile çok sayıda vatandaş, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’yu ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

 

Bambaşka Adapazarı

Ziyaretçileri makamında ağırlayan Başkan Mutlu Işıksu, “Milletimize inandık, güvendik ve bir hizmet yolculuğu başlattık. Hamdolsun onlar da bizlere güvendi ve emaneti teslim etti. Bizde aldığımız bu güvenle Adapazarı’mıza kalıcı hizmetler sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. Çalışmalarımızın temelini oluşturan en önemli konu, hizmetlerimizin insan odaklı ve uzun vadeli olmasıdır. Şehrimize kazandıracağımız tüm hizmetlerin kalıcı olması konusunda özel çalışmalar yapıyoruz. Gelecek nesillerimize bambaşka bir Adapazarı’nı miras bırakmak istiyoruz” dedi. 

22 Nisan 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 804 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU