Günün Tarihi:3 Haziran 2020

Efsane Kaymakam’dan Akyazı turu


1999 yılı depreminde Akyazı’da kaymakam olarak görev yapan ve İstanbul Vali yardımcısı Cemalettin Özdemir, Gazeteci Kenan Certel’in rahatsızlığından dolayı vefat eden oğlu Muhsin Certel’in cenaze törenine katılmak için geldiği Akyazı’da çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Anılar

Efsane Kaymakam Cemalettin Özdemir taziyede bulunduktan sonra; Kaymakam Yakup Güney’i, Belediye Başkanı Bilal Soykan’ı ve Anavatan Partisi İlçe Başkanı Mehmet Barutçu’yu ziyaret etti. Özdemir , Kaymakam Güney’le Akyazı’da görev yaptığı yıllarla ilgili hatıralarının yanı sıra yaşanan asrın depreminde yaşadıklarına dair anılarını anlattı. El birliği içinde yaşanan deprem sonrası ortaya çıkan tüm olumsuzlukları en kısa zamanda bertaraf ettiklerini ve Akyazı’ya sadece iyi ilişkiler sonucu çok sayıda okul binası başta olmak üzere 21 adet tesis yapmayı başardık diyen Cemalettin Özdemir, “Akyazı benim için çok değerlidir. Akyazılıları da çok seviyorum ve onlarında beni sevdiklerini biliyorum” dedi.

Başarı

Başkan Soykan’a başarı dileyen Özdemir, Kuzuluk’ta ki başarılarını arttırarak Akyazı’da sürdürmesi temennisinde bulunmayı ihmal etmedi. Bilal Soykan, “Cemalettin Bey, bizden biridir. Görev yaptığı yıllarda ilçemize kazandırdığını eserler onun mesleğinde ne kadar başarılı olduğunun bir göstergesidir. Çok sevilen ve sayılan değerli Vali yardımcımızı Belediyemizde görmekten büyük mutluluk duydum” dedi.

Hasret giderdi

Cemalettin Özdemir son ziyaretini Anavatan Partisinin unutulmaz İlçe Başkanı Mehmet Barutçu’ya yaptı. Ziyarette konuşan Cemalettin Özdemir görev yaptığı zaman içiresinde kendisinden büyük destek gördüğünü söyledi ve ziyaretini de hasret gidermek için yaptığını ifade etti.  Mehmet Barutçu, “Vali yardımcısı Cemalettin Özdemir’in yaptığı ziyaret beni son derede mutlu etmiştir. Yaptığınız hizmetleri ve sizleri Akyazı’da kimse unutmaz” dedi.  

22 Nisan 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 515 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU