Günün Tarihi:6 Haziran 2020

Teşkilatlara teşekkür ziyareti


AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Arifiye ve Sapanca İlçe Teşkilatları ile Sapanca Belediye Başkanlığını ziyaret etti.

Sapanca’ya teşekkür

Sapanca’da ilk olarak ilçe başkanlığında partililerle bir araya gelen Tever, başta İlçe Başkanı Yunus Gümüşel ve Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen olmak üzere tüm teşkilata seçim sürecinde gerçekleştirdikleri başarılı çalışmaları sebebiyle teşekkür etti. Sapanca teşkilatının seçim süresince başarılı bir çalışma ortaya koyduğunu ifade eden Tever, “Sapanca teşkilatımız her zaman olduğu gibi yüksek performans göstererek üst seviyede bir çalışma gerçekleştirdi. Bu performans da sandıkta başarı olarak kendini gösterdi ve Sapanca’da 2014 Mahalli İdareler Genel Seçimleri’ne göre partimizin oy oranını 3 puan yükseldi.” dedi.

 

Turizm odaklı

Buradaki programın ardından Sapanca Belediyesi’ne geçen Tever, Özen’e görevinde başarılar diledi. Sapanca’ya ivme kazandırmak için turizm odaklı çalışmalara öncelik vereceklerini ifade eden Özen de şunları kaydetti: “İlçemiz yeşili ve mavisiyle bir doğa cenneti. Bölgemizde bacalı sanayinin yapılamayacak olması sebebiyle başlıca gelir unsurumuz turizm. Yapılan analizlerde Sakarya’ya gelen turistlerin konaklama oranının yarım gün olduğu belirlenmiş. Sapanca'mız için bu oranı 4-5 güne çıkarmanın ve turizmi ilçe geneline yaymanın çalışmalarını gerçekleştirmek istiyoruz. Yerel, ulusal ve uluslararası festivaller, teleferik projesi, sizlerin de desteğiyle inşallah hayata geçireceğimiz Mikro Turizm Projesi, Sapanca’ya hem ekonomik girdi anlamında hem de bilinirlik ve tercih edilme noktasında büyük ivme kazandıracaktır."

 

Arifiye’ye teşekkür

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ve yönetim kurulu üyeleri, Arifiye İlçe Teşkilatını ziyaret ederek seçimin değerlendirmesini yaptı.  Arifiye ilçe başkanlığında partililerle bir araya gelen Tever, başta İlçe Başkanı Ali Başar ve tüm teşkilat mensuplarına seçim sürecinde gerçekleştirdikleri başarılı çalışmaları sebebiyle teşekkür etti. Tever, “Arifiye İlçe Başkanımız Sayın Ali Başar ve dava arkadaşlarımızla bir araya geldik. 31 Mart yerel seçim sonuçlarını teşkilat mensuplarımızla değerlendirerek önümüzdeki süreçte izlenmesi gereken yol haritasına ilişkin istişarelerde bulunduk. İlçemiz yine Sakarya’da en yüksek oy oranı ile Cumhur İttifakına büyük destek vermiştir. Arifiye ilçemizin adını yine Türkiye genelinde gururla anıyoruz. Bundan sonraki yol haritamızda durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Arifiyelilerede Cumhur İttifakına sağladığı destek için yeniden teşekkür ediyoruz” dedi.

 

23 Nisan 2019 , Salı Bu haber toplam 841 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU