Erenler’de muhtarla istişare26 Nisan 2019, Cuma

Birlikte yöneteceğiz

Sakarya Park’ta düzenlenen programda muhtarla buluşan Başkan Kılıç seçim öncesinde ifade ettiği gibi her zaman muhtarlar ile istişareli bir şekilde hareket edeceklerini ifade etti. Kılıç, “Siz muhtarlarımız bizim mahallelerdeki gözümüz, kulağımızsınız. İlçemizi hep birlikte yöneteceğiz” dedi.

 

Acil olanları

Konuşmasının devamında kaybedilecek bir gün bile olmadığına vurgu yapan Başkan Kılıç, “Göreve geldiğimiz günden bu yana bir taraftan ziyaretçilerimizi ağırlarken bir taraftanda mahallelerimizdeki sorunlarla ile ilgilenmeye, acil olanları hemen çözmeye çalıştık. Artık zaman kaybetme gibi bir lüksümüz yok. Tam kadro sahada olacağız” ifadelerini kullandı.

 

Birlikte hizmet

Başkan Kılıç, “Hiçbir şekilde ayrı gayrı yok, biz bir aileyiz. Sizler yaptığınız iş ile bizim işlerimizi kolaylaştırıyorsunuz. Eksikleri tepsit ederek, hep birlikte el ele ilçemize birlikte hizmet edeceğiz. Ben tekrardan sizinde görevinizin hayırlı olmasını diliyor hepinize başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Birliktelik mesajı

Düzenlenen programa Başkan Kılıç’ın yanı sıra Başkan Yardımcısı Rahmi Şengül, Kültür ve Sosyal İşler Koordinatörü Ramiz Şengül ve birim personelleri katıldı.  Muhtarlar adına konuşan Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman birlik ve beraberlik mesajı vererek ilçe muhtarlar olarak Başkan Fevzi Kılıç’ın yanında olduklarını ifade etti. Başkan Süleyman, “Artık seçim bitti, ilçemiz adına ben bu dönemde çok güzel çalışmalara imza atılacağına inanıyorum. Allah yardımcımız olsun” dedi.

Bu haber toplam 633 defa okundu.