Günün Tarihi:28 Eylül 2020

Engelli öğrenciye arkadaşlarından sürpriz


Geyve Ahmet Yesevi okulunun evde eğitim gören öğrencisi Yunus Emre Öztürk’e 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle evinde sürpriz ziyaret gerçekleştirildi.

Hediye ve mektup

Geyve Ahmet Yesevi İlkokulu  4/B sınıfı öğrencisi Yunus Emre Öztürk için evde eğitim uygulaması kararı alınmıştı. Her gün okul çıkışı sınıf öğretmeni Miktat Tortumlu tarafından evinde ders gören Yunus Emre Öztürk’ü  Okul Müdürü Aydın Temel ve sınıf arkadaşları 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı münasebetiyle evinde ziyaret etti. Bir anda arkadaşlarını gören Yunus Emre’nin sevinci, çeşitli hediyeler ile arkadaşları tarafından yazılan mektuplar arttı.

Yanındayız

Aile ile görüşüp derslerin gidişatı ve Yunus Emre’nin durumu hakkında bilgi alan okul müdürü Aydın Temel, “Çocuklarımızın geleceğini hep birlikte düşünmek zorundayız. Devletimiz, ‘Evde Eğitim’ projesi ile güzel çalışma başlatarak her ne koşulda olursa olsun çocuklarımıza güzel bir hizmet sunmaktadır. Böylelikle, bu güzel yavrularımız eğitimlerinden ayrı kalmıyor. Yunus Emre’miz içinde üzerimize ne düşerse yapacağız” dedi.  Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden öğrencinin ailesi, devletimizin sunduğu tüm imkanlardan dolayı emeği geçenlere teşekkürlerini sundu.

28 Nisan 2019 , Pazar Bu haber toplam 589 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU