Günün Tarihi:13 Ağustos 2020

Ülkücülerden sıfır atık semineri


Akyazı Ülkü Ocakları Orta Öğretim teşkilatına Çevre Mühendisi Umut Mutlu Şeker tarafından ortaöğretim teşkilatına çevre kirliliğinin önlenmesi, atık geri kazanımı ve sıfır atık semineri verildi.

Akyazı Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Çalıkoğlu, Ülkü Ocakları Akyazı ilçe teşkilatı olarak ortaöğretim teşkilatımızı bilgilendirmek ve çevreye duyarlı bireyler haline getirmek adına Çevre Mühendisi Umut Mutlu Şeker tarafından “Çevre kirliliğinin önlenmesi, atık geri kazanımı ve sıfır atık” semineri verildi. Seminerle ilgili konuşan Şeker, “Muhtelif Okullarda görev alan arkadaşlarımız çevre gönüllüleri olarak daha güzel ve temiz bir çevre için çalışmalar yapacaklar” dedi. 

29 Nisan 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 444 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU