Günün Tarihi:27 Ekim 2020

3 mahallenin yolları düzenleniyor


Adapazarı Belediyesi Fen İşleri ekipleri Kayrancık, İlyaslar ve Karadere Mahalleleri’nde yol düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

Tespit edildi

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri ekiplerinin çalışma temposunu arttırdığını, seçim öncesinde 84 mahallede vatandaşlarla buluştuklarını ve ihtiyaçları yerinde tespit ettiklerini vurgulayan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Adapazarı’mızı çok seviyoruz. Seçim öncesi her mahallede muhtarlarımızla, hemşerilerimizle buluştuk, istişare ettik, sokak sokak şehrimizi konuştuk ve ihtiyaçları yerinde tespit ettik. Şimdi en güzel şekilde, büyük bir gayretle çalışma zamanı” şeklinde konuştu.

Düzenleme

Devam eden çalışmalarla ilgili bilgiler veren Başkan Işıksu, “Her zaman ifade ettiğim gibi etkin ve eşit hizmet anlayışımızla çalışıyoruz. Hemşerilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerin hızlandırılması talimatını verdim. Sadece merkez mahallelerimizde değil, köyden mahalleye dönen yerleşim yerlerimizde de çalışma başlattık. Kayrancık, İlyaslar ve Karadere mahallelerimizde ekiplerimiz çalışıyor. İmkânlarımızın el verdiği ölçüde hemşerilerimizin yaşamına değer katan, kolaylaştıran faaliyetlerde bulunmak istiyoruz. Tarla yollarında tesviye çalışmalarımız, yeni yollar açma ve mevcut yolları düzenleme çalışmalarımız hızla devam ediyor. Hemşerilerimizle istişarelerimiz devam edecek, hizmetlerimiz artarak sürecek” dedi.  

1 Mayıs 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 396 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU