Günün Tarihi:9 Temmuz 2020

Beylice’de şenlik vardı


Hendek Beylice Ortaokulu’nda Bahar Şenliği ve Kermes düzenlendi.

Kaynaşmak için

Okul bahçesinde düzenlenen Bahar Şenliği ve Kermese; İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, değerli okul müdürleri, okul velileri, Beylice Köyü ve diğer çevre köylerin sakinleri yoğun ilgi gösterdi.  Öğrencilerin yorgunluklarını atması ve öğretmen, öğrenci, veli kaynaşması amacıyla düzenlenen kermes ve bahar şenliğinde çok renkli görüntüler ortaya çıktı. Çeşitli yarışmalar ve oyunlar düzenlendi.

 

Müzik eşliğinde

Gönüllü olan tüm öğrenci ve velilerin katıldığı kaşıkla top taşıma yarışması, eşli ayak bağlama yarışması, dart yarışması ve voleybol turnuvası tüm katılımcıların son derece eğlenmesini sağladı. Yarışmalara öğrenci ve velilerin eşleşerek katılabilmesi herkesin kaynaşmış olduğu manzaralar ortaya çıkardı. Bunun yanı sıra gün boyu müzik eşliğinde öğrenciler, öğretmenler ve veliler birlikte dans etti, halaylar çekildi.

 

İhtiyaçlar için

Öğrenci velileri tarafından hazırlanan çeşitli yiyeceklerin yanında, sucuk ekmek, mısır, dondurma, pamuk şeker gibi yiyeceklerin ve öğrencilerin Görsel Sanatlar, Teknoloji ve Tasarım derslerinde hazırlamış oldukları el işi ürünlerin satıldığı kermeste elde edilen gelir Okul Aile Birliği aracılığıyla okulun ihtiyaçları için kullanılacak.

 

Renk kattılar

Bahar şenliğinde okulun bahçesine çocuklar için oyun parkı da kuruldu. Çocukların özellikle ilgi gösterdiği oyun rodeo oldu. Bunun yanında ok atma, sanal gerçeklik ve şişme oyun parkurunun yanı sıra palyaço sayesinde çocuklar doyasıya eğlendi. Okulun 5/A ve 7/A sınıfı öğrencileri de halk dansları gösterileriyle güne renk kattılar. Okul Müdürü Nevzat Yumru, öğrencilerin yorgunluklarını atmaları, eğlenmeleri ve velilerin kaynaşması bakımından çok güzel bir etkinlik gerçekleştirildiğini söyleyerek, bahar şenliği ve kermesin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

1 Mayıs 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 837 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU