Günün Tarihi:19 Mayıs 2021

‘Amacımız Söğütlü’yü geliştirmek’


Söğütlü 3. OSB Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Muzaffer Güneş ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Koray Oktay Özten’i ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Destek

Ziyarette konuşan Dernek Başkanı Güneş, “Belediye Başkanımız Koray Oktay Özten’i eğitim camiasında yaptığı başarılı çalışmalardan tanıyoruz. Söğütlü ilçemizin gelişmesi, büyümesi  için bizlerde OSB olarak her zaman kendisine yardımcı  olacağız. Önemli olan burada Söğütlü’nün sanayide de, tarımda da, turizmde de önünü açmaktır” şeklinde konuştu.

Lokomotif görevi

Başkan Özten ise, “ Dernek Başkanımız ve yönetim kurulunun verdikleri moral ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. OSB’deki değerli işadamlarımızın tecrübelerinden, fikirlerinden her zaman faydalanmak için kapılarını çalıp ziyaret edeceğiz. OSB ilçemizde ve bölgenin  ekonomik yönünde  tam bir lokomotif görevi yapıyor. Akşamlar ise kahveler artık  saat 9 kapanıyor. Her evde 3 kişi çalışıyor. Gençlerimiz, ev hanımlarımız artık kendi kazandıkları ile geçimlerini sağlıyorlar. Tüm iş adamlarımız, fabrika sahiplerinden Allah razı olsun. Verdikleri işler ile bir çok aileyi parçalanmaktan kurtarmaktadırlar” dedi. 

1 Mayıs 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 541 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU