Günün Tarihi:2 Haziran 2020

Kalfa adayları hünerlerini sergiledi


Karasu Mesleki Eğitim Merkezi Güzellik Saç Bakımı alanı öğretmeni Çağla Pınarı ve öğrencileri 4 okulu gezerek hünerlerini sergiledi.

Bilgi verildi

Karasu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü olarak Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2023 Eğitim Vizyonu Çerçevesinde 2018/2019 Eğitim-Öğretim Yılında Mesleki Eğitimin Tanıtılması, Mesleki Eğitime Yönlendirme ve Rehberlik Çalışmaları kapsamında çalışmalar yapıldı. Güzellik Saç Bakımı Alan Öğretmeni Çağla Pancarcı, kalfa adayı öğrenciler ve Okul Müdürü Osman Aydın  ilçe merkezi dışındaki 4 ortaokula ziyarette bulunarak Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün tanıtım videolarını 8. sınıf öğrencilerine izletti.

Sosyal sorumluluk

Mesleki Eğitim Merkezini tanıtan broşürler dağıtılarak, Makine Teknolojileri Alan Öğretmeni İsmail Çalışkan ve Müdür Yardımcısı Burhan Aslan tarafından bilgi verdi. Ayrıca sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde bu 4 mahallede ikamet eden öz bakımını kendisi yapamayan yaşlı veya engelli 2 kişinin öz bakımını kalfa adayları gerçekleştirdi. 

2 Mayıs 2019 , Perşembe Bu haber toplam 484 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU