Günün Tarihi:26 Şubat 2021

SAMİB’den üyelere eğitim


SAMİB, Ticaret Bakanlığı’ndan aldığı destekle, URGE Projesi Eğitim Programı kapsamında İnsan Kaynakları Yönetimi eğitimini gerçekleştirdi.

22 kişi katıldı

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Derneği (SAMİB)’in Ticaret Bakanlığı’ndan “ Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi-URGE Tebliği” kapsamında aldığı destekle yürütmekte olduğu “ Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Uluslararası Rekabeti Güçlendirme (17.UR-GE.005) Projesi”nin eğitimleri arasında yer alan  “ İnsan Kaynakları Yönetimi” eğitimi, 17 firmadan 22 kişinin katılımıyla SAMİB Eğitim Salonu’nda gerçekleştirildi.

Destek

Açılışta yer alan SAMİB Yönetim Kurulu Başkanı Günay Güneş, projeye olan desteklerinden dolayı eğitim programına katılan tüm proje firmalarının temsilcilerine katılımlarından dolayı teşekkürlerini ifade ederek, “36 aylık yol haritası uyarınca kararlaştırılan faaliyetler kapsamında çalışmalarımız sürdürülecektir” dedi. Eğitim sonunda yapılan “ Eğitim Faaliyeti Değerlendirmesinde” katılımcılar eğitimin kendileri ve temsil ettikleri şirket için çok faydalı olduğunu ifadeyle teşekkürlerini  ilettiler. Eğitimin sonunda eğitime katılan tüm katılımcılara sertifikaları takdim edildi.

 

3 Mayıs 2019 , Cuma Bu haber toplam 460 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU