Günün Tarihi:6 Haziran 2020

Yazıcı Ailesi’nde mutluluk


Akyazı Belediye eski Başkanı Yaşar Yazıcı ve eşi Nilüfer Hatun Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sabiha Yazıcı’nın biricik kızları Endüstri Mühendisi Merve, Ankara’da birlikte çalıştığı Sercan Taşdemir ile evliliğe ilk adımı attı.

Nişanlandı

 Akyazı eski Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı ve Sabiha Yazıcı’nın Endüstri Mühendisi olan kızları Merve Yazıcı aslen Çankırılı olan ve Ankara’da Man AŞ’de birlikte çalıştığı Endüstri Mühendisi Sercan Taşdemir ile nişanlanarak evliliğe ilk adımını attı. Yaşar ve Sabiha Yazıcı çifti gelen misafirleri ile tek tek ilgilenirken Merve Yazıcı ve Sercan Taşdemir ilk danslarını yaptıktan sonra Nişan yüzüklerini ailenin eski dostlarından Hakkı Yeröz taktı. Emekli Din Görevlisi Osman Aydın’da duasını yaptı.

Yüzükler takıldı

Merve Yazıcı, Sercan Taşdemir yüzüklerin ve takıların takılmasının ardından piste çıkarak ilk danslarını yaptı. Genç çifte eşleri, dostları ve arkadaşları da pistte kendilerine eşlik etti. Gecenin geç saatlerine devam eden nişan töreninde ev sahipliğini üstlenen Yazıcı Ailesi misafirlerine izzet ikramda kusur yapmadı ve gece toplu olarak çekilen halay ve ardından yine toplu çekilen resimlerle son buldu.

3 Mayıs 2019 , Cuma Bu haber toplam 992 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU