Günün Tarihi:16 Ocak 2021

Çocuğun katılım hakkı!


Sakarya Barosu yöneticilerinden Av. Esra Öztürk, İzmir Barosu tarafından düzenlenen ‘BM Çocuk Hakları Sözleşmesi’nin 30. Yılında Çocuğun Katılım Hakkı’ başlıklı Çalıştaya katıldı.

Çalıştay’a Öztürk’ün yanı sıra; Türkiye Barolar Birliği temsilcileri, Ankara, Batman, Burdur, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Gaziantep , Hatay, Manisa, Muğla ve Yalova temsilcileri de yer aldı. Moderatörlüğünü İzmir Barosu’ndan Cansu Seçgin’in yaptığı çalıştay üç oturum halinde düzenlendi. Çalıştayın ilk oturumunda “Çocuğun İdari İşlemlere Katılımı Çerçevesinde Ombudsmanlık ve Akran Arabuluculuğu” konusuna vurgu yapıldı. Çalıştayın sonunda İzmir Barosu Başkanı Av. Özkan Yücel, Sakarya Barosu Yönetim Kurulu üyesi Av. Esra Öztürk’e katılımları dolayısıyla teşekkür ederek, plaket takdim etti.

 

6 Mayıs 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 485 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU