Öğrenciler ödüllerini aldı6 Mayıs 2019, Pazartesi

Törene katılım

Sapanca MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencilerinin organize ettiği fotoğraf yarışmasının ödül töreni Teknoloji Fakültesi’nin Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Törene Üniversite Genel Sekreteri Dr. Öğr. Üyesi Gökhan Ergen, Sapanca MYO Müdürü Prof. Dr. Oğuz Türkay, Söğütlü Belediye Başkan Yardımcısı Sami Aydın, Sapanca MYO Halka İlişkiler ve Tanıtım Programı Öğretim Görevlileri Servet Sezgin ve Zuhal Erol, Rektörlük İletişim Koordinatörü Öğretim Görevlisi Zülfikar Özçelik, akademisyenler, öğrenciler ve sponsor temsilcileri katıldı.

 

Ödül alanlar

Yarışmada İlknur Başkan’ın fotoğrafı 1’inci seçilirken, İzge Belma Yılmaz 2’nci ve Sena Köroğlu’da 3’üncülük ödülüne layık görüldü. Yarışma kapsamında ayrıca 3 adet mansiyon 12 adet de Sponsor Özel Ödüllü verildi. Yarışmaya katkı veren sponsorlardan; Pamukova Özdemirler, SAGÜSAD, Urgancıoğlu, Çelik Saray Otel, Balsan Reklam, Stüdyo Kumsal, Saklı Bahçe Cafe, Tunatan Grubu ve BiesCafe’nin temsilcilerine de Sapanca MYO Müdürü Prof. Dr. Oğuz Türkay teşekkür belgesi takdim etti.

 

Gelenekselleşen

Üniversite Genel Sekreteri Dr. Öğr. Üyesi Gökhan Ergen, bu tarz yarışmaların yeni kurulan bir üniversite için güzel bir başlangıç olduğunu vurgulayarak, yarışmanın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. Ergen, yarışmanın ilerleyen senelerde gelenekselleşerek daha kapsamlı hale gelmesini umduğunu ifade etti.  Ödül törenin jüri başkanlığını da yapan Öğretim Görevlisi Servet Sezgin, yarışmayı düzenlerken üniversitenin sloganından yola çıktıklarını söyledi.

 

Bu haber toplam 544 defa okundu.

Resim Galerisi