Günün Tarihi:28 Kasım 2020

Erenler meclisi toplandı


Erenler Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı Başkan Fevzi Kılıç başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda 4 ana gündem maddesi görüşülürken, Başkan Kılıç saha çalışmalarına değindi.

Olağanüstü toplanacak

Erenler Belediye Meclisi Mayıs Ayı Olağan Toplantısı, meclis toplantı salonunda Fevzi Kılıç başkanlığında gerçekleşti. 4 gündem maddesinin olduğu toplantıda Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, meclis üyelerinin Ramazan aylarını tebrik ederek ilçe de çalışmaların sürdüğünü ifade etti. Toplantı maddeleri arasında yer alan 2018 Mali Yılı Kesin Hesabı ise Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilirken Meclis maddenin karara bağlanması ile ilgili bugün saat 14.00’de olağan üstü toplanacak.

 Sahada

Başkan Kılıç, “Sahadaki çalışmaları yerinde inceleyerek halkımızın talepleri ve istekleri doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz.  Seçim süreci artık geride kaldı, şuan tek amacımız sahada verdiğimiz sözleri yerine getirmek. Sözlerimizin yanı sıra da halkımızın talepleri ve sorunları ile çözüm odaklı ilgilenmek. İlçemizin birçok noktasında çalışmalar sürüyor. Bu konuda sizlere de büyük görev düşüyor, sizlere de iletilen sorunlar var, el birliği inşallah hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Borcumuz

Başkan Kılıç, “Beledimizden bir ricası, talebi olana parti ayrımı gözetmeksizin bakıyoruz, elimizden gelen bir şeyse gerekeni yapıyoruz. Sahada da sizlerin bu ayrımı gözetmediğine inanıyorum. İlçemizin neresinde bir mağdur, mazlum varsa onun yanında olmak bizim görevimiz, boynumuzun borcudur” ifadelerini kullandı.  

8 Mayıs 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 406 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU