Günün Tarihi:29 Eylül 2020

Ferizli meclisi 7 maddeyi görüştü


Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu başkanlığında Mayıs Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda gündemdeki 7 madde görüşülerek karara bağlandı.

Temsil

Belediye toplantı salonunda Ferizli Belediyesi Mayıs Ayı Meclis Toplantısı, gündeme alınan 7 maddenin okunmasıyla başladı.  Gündemin birinci maddesi olan Ferizli Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyetine Ferizli Belediyesini temsil etmek üzere asil üye olarak Abdurrahman Kaşkaş, yedek üye olarak Muharrem Solak oyçokluğu ile seçildi. İkinci madde olan Ferizli Otomotiv ve Metal İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyetine Ferizli Belediyesini temsil etmek üzere asil üye olarak Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, yedek üye olarak Mehmet Tunç oybirliği ile seçildi.

Seçildi

Beşinci madde de 4081 sayılı kanunu uygulamasına esasen çiftçi mallarının korunmasıyla ilgili İl Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün talep ettiği 5 asil 5 yedek meclis üyesinin seçimi yapıldı.  Asil üye olarak Mutlu Bülbül, Mehmet Tunç, Muharrem Solak, Zekeriya Karadeniz, Abdullah Kaşkaş, yedek üye olarak ise Kemal Şahintürk, Ruhi Şenol, Abdurrahman Kaşkaş, Halim Kılkış ve Mustafa Yayla seçildi.

Havale

Gündemin diğer maddeleri de oylanarak karara bağlanırken, bazı maddeler ilgi komisyonlarına havale edildi.  Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından, Ramazan Ayı’nın başta milletimiz olmak üzere, tüm İslam Coğrafyasına hayırlara vesile olması temennilerinde bulundu. Gündem dışı söz alan meclis üyeleri dilek ve temennilerini ilettiler. 

8 Mayıs 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 402 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU