Günün Tarihi:17 Nisan 2021

Validen tüm annelere mesaj


Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Nayir, mesajında, insanın sevgiye, ahlaka, şefkate, iyiliğe dair hasletlerinin temelini anneden aldığını belirtti. Annenin insanın doğduğu andan itibaren koruyucusu, bakıcısı ve öğretmeni olduğunu ifade eden Nayir, "Her türlü fedakarlıklara ve zorluklara göğüs gererek dünyanın en zor görevini yerine getiren, ömürlerini ailelerine vakfeden, her daim hürmetlerin en büyüğünü hak eden bütün annelerimizin 'Anneler Günü'nü kutluyorum. Evlatlarının mutluluğu için kendilerini feda eden, yemeyip yediren, giymeyip giydiren, gezmeyip gezdiren annelerimizin haklarını asla ödeyemeyiz” dedi.

 

Sevgi dolu

Vali Nayir, “Güçlü toplum ve güçlü ailenin oluşmasında annenin yeri yadsınamaz derecede önem taşımaktadır. Varlığıyla hayatımıza anlam katan kıymetli annelerimizi yılın sadece bir günü değil, her gününde hatırlamalı, onları hoş tutmalı saygı ve sevgimizi göstermeliyiz. 'Cennet annelerin ayakları altındadır.' sözü doğrultusunda, annelerin yetiştirip büyüttüğü evlatlar olarak onları baş tacı yapmalı ve her daim hayır dualarını almalıyız. Bizlerin sevgi dolu yaklaşımları onların en büyük mutluluğu olacaktır. Bu mutluluğu tüm annelerimizden esirgememeliyiz. Bu duygu ver düşüncelerle sabrın, merhametin, sevginin tükenmez kaynağı, hayatın tüm güzelliklerine layık olan annelerimizin gününü bir kez daha kutlar, onlara en içten sevgilerimi ve saygılarımı sunarım" dedi. 

12 Mayıs 2019 , Pazar Bu haber toplam 540 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU