Günün Tarihi:27 Ekim 2020

‘Gençler girişimciliğe yönlendirilecek’


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) bünyesindeki Sakarya Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mertcan Korkmaz ve Kurul Üyeleri, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir’e makamında ziyaret gerçekleştirdi.

İşbirliği için

Ziyarette günümüzdeki girişimciliğin geldiği nokta, verilen destekler ve şehre sağladığı yararlardan bahsedildi. Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mertcan Korkmaz, kurulun çalışmaları ve projeleri hakkında Vali Nayir’e bilgiler verdi. Artık girişimciliğin çok daha önemli olduğunu, Sakarya’da girişimciliğin ve girişimciliğe verilen desteğin büyük rakamlara ulaştığını belirten Başkan Korkmaz, gençleri daha da çok girişimciliğe yöneltecek çalışmalar için kurumlar ile işbirliği içerisinde olduklarını belirtti.

 

Gençlere tebrik

Kurul olarak amaçlarının gençlere girişimciliği aşılayacak yönlendirme, eğitim, teşvik ve desteklerden faydalandırma gibi birçok yardımcı unsur ile daha çok girişimci genç kazanmak olduğunu vurguladı. SATSO Genç Girişimciler Kurulu’nun gerçekleştirdiği ziyaretten memnuniyetini dile getiren Vali Ahmet Hamdi Nayir, şehrin her zaman genç girişimcilere ihtiyacı olduğunu, çalışkan, üreten, düşünen ve dinamik bir neslin şehre çok katkı vereceğine emin olduğunu belirtti. Vali Nayir, “Gençlerimizin daima arkasındayız. Girişimci bir düşüncenin bir destek ile büyük yerlere gelebileceğini biliyoruz ve bunu ortaya çıkarmak için yapılan çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyorum” ifadelerini kullandı.

 

13 Mayıs 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 546 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU