Günün Tarihi:21 Nisan 2021

Spor şehri Sakarya


Göreve gelir-gelmez ilk olarak ilçelerdeki Spor Tesislerini incelemeye başlayan yeni müdürden olumlu açıklamalar geldi. Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, hem tesisleri inceledi, hem de ilçelerin idarecilerini ziyaret etti.

Gitti: Fatih Çelikel’in Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı olmasından sonra Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne getirilen Arif Özsoy ilçelerdeki ziyaretlerine devam ediyor. Bu doğrultuda önceki gün ilk olarak Sapanca’ya giden Özsoy, İlçe Müdürü Mehmet Uçar ile birlikte ilçedeki tesisleri gezdi. Ardından Sapanca Kaymakamı Bilgehan Bayar ve Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’i ziyaret eden Özsoy, tesisler ve faaliyetleri hakkında bilgi alış-verişinde bulundu.

Kuzey: Sapanca ziyaretlerinin ardından rotayı Kuzey’e çeviren Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Personel Şube Müdürü Sebahattin Karakoç ile birlikte Karasu ve Kocaali ziyaretlerinde bulundu. Burada Kocaali Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ramazan Doğanay ve Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç ile bir araya gelen Özsoy, tesislerin eksikleri hakkında fikir alış-verişi yaptı.

Hediye: Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Kocaali Kaymakamı Dr. Emre Nebioğlu, Karasu Kaymakamı Aziz Mercan, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar’ı ziyaret ederek, İlçelerdeki spor tesisleri ve yapılan faaliyetleri değerlendirdi. İlçe ziyaretlerinde tesislerdeki eksiklikleri ve yapılması gereken işlemleri yerinde takip eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy; “İlçe Müdürlerimiz ile birlikte Kaymakamlarımız ve Belediye Başkanlarımızı ziyaret ederek, spora katkılarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ettik. Şehrimiz Sakarya tamamen spor ile bezenmiş. Görevimiz süresince ilimiz sporunu daha da ilerilere götürmek için elimizden geleni yapacağız“ ifadelerini kullandı.

16 Mayıs 2019 , Perşembe Bu haber toplam 478 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU