Günün Tarihi:23 Ekim 2020

Muhasebecilerde Kocacık Başkan


Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın 23. Olağan Genel Kurul Toplantısı hafta sonunda yapıldı. Ertuğrul Kocacık ve yönetimi tek liste ile gidilen seçimlerde üyelerden tam destek alarak yeniden yönetime geldi.

Çalışmalar anlatıldı

Odanın Serdivan’daki kendi binasında gerçekleşen genel kurula Genel Başkan A. Masis Yontan’da katılarak meslek adına yapılan çalışmaları anlattı. Başkan Ertuğrul Kocacık dönem içinde yaptıkları çalışmalarla birlikte meslektaşlarına yönelik bir çok yeni hizmet ve sosyal çalışmaya imza attıklarını söyledi.

Tam destek

Dün yapılan seçimlerde ise Ertuğrul Kocacık ve yönetim kurulu geçmiş seçimlere karşın tek liste ile üyelerden tam destek aldı. Bağımsız olarak üst birlik delegeliğine 5 aday çıktı. Tek liste olmasına karşın seçimlere bir çok üye katılarak oylarını kullanıp yönetime destek verdiler. Yönetim kurulu Ertuğrul Kocacık, Fikret Dayıoğlu, Yıldıray Yılmaz, Erdinç Atalay ve Erdal Salman’dan oluştu.  Yönetim, Denetim, ve Disiplin Kurulu Kocacık’ın listesinden oluşurken; 16 kişilik Üst Birlik Delegeliğine Bağımsız olarak seçime giren Faruk Parlak, Abdullah Karaman ve Hamit Çuhadar girmeyi başardı. Diğer 13 aday ise Kocacık’ın listesinden oluştu.

Liste

Yönetim Kurulu (Asil) ; Ertuğrul Kocacık, Fikret Dayıoğlu, Yıldıray Yılmaz, Erdinç Atalay, Erdal Salman.

Yönetim Kurulu (Yedek); Serkan Tüccar, İlhan Arslan, Temel Gündoğdu, Kaan Akarsu, Melih Karakış.

Denetleme Kurulu (Asil); Ramazan Sarıoğlu, Yaşar Çalışır, Murat Talay. Yedek; Özer Kınalı.

Disiplin Kurulu (Asil); Kamuran Köse, Suat Bilgiç, Aslıhan Topaloğlu, Sadettin Akgöl, Sefer Altunsoy. Yedek; Yaşar Şahin, Yusuf Dibekçi, Emre Dindar.

Üst Birlik Delegeler(Asil); Ertuğrul Kocacık, Selattin Çakırsoy, Seffa İngeç, Nihat Kök, Gürcan Akdağ, Yasemin Ak, İbrahim Aygün, Nazmi Öz, Veysel Ayata, Şenol Masacı, Sedat Aydın, Ergün Erdoğan, Özay Özgen, Bağımsız; Faruk Parlak, Abdullah Karaman ve Hamit Çuhadar.

Üst Birlik Delegeler(Yedek);  Yunus Gümüşgöz, Hasan Sertok, Ömer Akdeniz, Sevgi Korkmaz, Gürkan Tekneci, Recep Kılıç, Enis Tort, Nihat Akın, Ayfer Güner Mert, Seda Uğurlu, Doğan Konuklar, Cihan Dandan, Burhan Kır, Ali Çumak, İsmail Kotan, Eyyüp Defne.

 

20 Mayıs 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 1193 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU