Günün Tarihi:2 Aralık 2020

Öğrenciler sınav öncesi motive oldu


15 Haziran tarihinde üniversiteye geçiş için yapılacak olan Temel Yeterlilik Testi (TYT) ile 16 Haziran tarihinde ki Alan Yeterlilik Testi (AYT) sınavları öncesi Kaymakam Bekir Dınkırcı, Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesi 12. Sınıfta okuyan 92 öğrencileriyle bir araya gelerek motivasyonlarını arttırdı.

Öğrencileri motive etmek amacıyla düzenlenen Kariyer Günü etkinliğine; Kaymakam Bekir Dınkırcı, Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, şube müdürleri ve 12. sınıf öğrencileri katıldı.  Üniversiteye hazırlanan öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Dınkırcı, gelecek hedefleri ile ilgili tavsiye, tecrübe, bilgi ve görgü paylaşımında bulunarak; geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli öğrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları üniversiteye giriş sınavlarında başarılı olacaklarına yürekten inandıklarını, öğrencilerimizin kendilerine güvenmelerini, ruh ve beden sağlığının her şeyden daha önemli  olduğunu unutmamaları gerektiğini belirterek öğrencilere sevdikleri meslekleri yapmalarını tavsiye etti. Program sonrası Okul Müdürü Eray Uğur Çam’dan okul hakkında bilgiler alan Kaymakam Dınkırcı, Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve Alan Yeterlilik Testi (AYT) sınavlarına kalan az bir süre de rehberlik hizmetlerinin arttırılarak öğrencilere destek olunmasını istedi.

 

24 Mayıs 2019 , Cuma Bu haber toplam 527 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU