Günün Tarihi:17 Şubat 2020

Ferizli sağlıkta başarıya ödül


Ferizli Devlet Hastanesi yönetimi, Ramazan ayı dolayısıyla personele yönelik iftar programı düzenledi.

İftara katılım

İftar programına, Ferizli Kaymakamı Bahattin Alp Arsalanköylü, Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Demirbaş, İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Özcan Öktem, Karasu İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yavuz Selim Özdin, Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Dr. Metin Çoban, Ferizli Emniyet Amiri Murat Köksal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Soner Yılmaz, İlçe Müftüsü Bedri Sinan Yazıcı, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Şükrü Özkan, Halk Eğitim Müdürü Erhan Kantere, hastane personelleri ile aileleri katıldı.

 

Belgeler verildi

İftar programının ardından Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü tarafından Sağlıkta Kalite Standartları 2018 değerlendirme sonuçlarından yüksek puan alan Hastane Müdürü Muhammed Durmaz' a teşekkür belgesi takdim edildi. Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Demirbaş tarafından Sağlık Bakım Hizmetleri sorumlusu Nagihan Toklu Yiğin ve Kalite Birim Sorumlusu Hatice Karip'e başarı belgeleri verildi.

 

Emekli olanlar

Kamu Hastaneleri Başkanı Op. Dr. Özcan Öktem tarafından hastaneden tayin olan, uzmanlık sınavını kazanıp ayrılacak hekimlere şimdiye kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür belgesi verildi.  Sonrasında ise Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Samet Kaymaz tarafından da görev hizmet süresini tamamlayarak emeklilik hakkını kazanan personelleri Hasan Çolak, Enver Yılmaz ve Nurten Tok'a yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür belgeleri sunuldu.

 

Birlikte hizmet

Misafirlere kısa bir konuşma yapan Başhekim Uzm. Dr. Samet Kaymaz, iftar organizasyonunda kendilerine her türlü desteği veren Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü ve Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu'ya teşekkürlerini ileterek bundan sonraki süreçte hep birlikte çok daha güzel hizmetler verebilmek için var güçleriyle çalışacaklarını ifade etti.

 

26 Mayıs 2019 , Pazar Bu haber toplam 1120 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU