Günün Tarihi:17 Mayıs 2022

Adapazarı’nda 7 ekip çalışıyor


Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; Abalı, Bağlar, Maltepe, Semerciler, Tekeler Mahalleleri ve çarşı merkezinde eksiklikleri tespit edilen noktalarda çalışmalarını sürdürüyor.

Eksiklikler gideriliyor

Fen İşleri Müdürlüğü yedişer kişilik ekiplerle, vatandaşların talepleri ile mahallelerde tespit edilen ihtiyaçlar doğrultusunda oluşturduğu programı sahada uyguluyor. Program kapsamında ekipler, Maltepe ve Semerciler Mahalleleri ile Katlı Pazaryeri’nde parke tamiri, Bağlar ve Tekeler Mahallesi’nde yol açımı ve Abalı Mahallesi’nde asfalt yama çalışmaları için sahaya indi.

Teşekkür

Mahallelerinde yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetini ifade eden Bağlar Mahallesi Muhtarı Hikmet Altun, başta Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu olmak üzere emeği geçen tüm belediye çalışanlarına teşekkür ederek, “Taleplerimiz yerine getiriliyor” ifadelerini kullandı.

Talepler alınıyor

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Işıksu, “Hemşerilerimizin talepleri doğrultusunda hazırladığımız program dâhilinde vakit kaybetmeden mahalle ve sokaklarımızın eksikliklerini gideriyoruz. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz mahallelerimizdeki kış aylarında olumsuz hava koşullarında bozulan asfalt, parke ve tretuvarları yeniliyor. Kapsamlı çalışmalarımız inşallah hızla devam edecek” dedi.

27 Mayıs 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 701 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU