Günün Tarihi:16 Mayıs 2021

Ormanda sağlık eğitimi


Sakarya Orman Bölge Müdürlüğünce kadın çalışanlarına yönelik, Adapazarı İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından meme kanseri, rahim ağzı kanseri ve kolon kanseri konularında bilgilendirme yapıldı.

Adapazarı İlçe Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda geniş kitleleri bilgilendirme amacı ile yapılan eğitimler kapsamında Hemşire Gonca Meriç, Hemşire Melike Kaptanoğlu ve Diyetisyen Gözde Aydın tarafından verilen eğitime Adapazarı Orman İşletme Müdürü Özlem Cevahirci ve kadın personel katıldı.  Hemşire Gonca Meriç; Meme kanseri, rahim ağzı kanseri ve kolon kanseri hastalıklarının gerek risk faktörleri, gerekse önlem ve tedavileri konusunda çok ciddi toplumsal ve ekonomik yük oluştuğuna, ancak yeterince teşhis ve tedavi edilmeyip koruyucu önlemler alınmadığına dikkat çekti. Eğitim personel tarafından tarafından memnuniyetle karşılandı.

 

29 Mayıs 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 781 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU