Günün Tarihi:6 Haziran 2020

Naci Çağlar göreve başladı


Sakarya Üniversitesi’nde önemli görevlerde bulunan Prof. Dr. Naci Çağlar, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektör Yardımcılığı görevine getirildi ve göreve başladı.

Rektör Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık’ın imzasıyla ataması onaylanan Naci Çağlar, Prof. Dr. Sinan Serdar Özkan ve Prof. Dr. Ali Fuat Boz’un ardından rektör yardımcılığına atanan 3’üncü isim oldu. Sakarya Üniversitesi’nden transfer edilen Naci Çağlar, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde topluma yönelik hizmetler süreçlerini, Sivil Toplum Kuruluşları ve Kamu Kurumları ile ilişkileri yönetecek. Çağlar, aynı zamanda Panel, Seminer, Konferans, Sportif ve Sanatsal Faaliyetler, öğrenci ve mezunlarla ilgili çalışmaları da yürütecek.

 

30 Mayıs 2019 , Perşembe Bu haber toplam 423 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU