Günün Tarihi:30 Mayıs 2020

AFA ekibine özel eğitim!


Sakarya Afet Acil Durum (AFAD) İl Müdürlüğü ekiplerinin eğitimleri kapsamında süren çalışmalarda bu kez trafik kazalarına müdahale teknikleri üzerine çalışma yapıldı.

Hizmet içi eğitim

AFAD ekiplerinin hizmet içi eğitim programları kapsamında yapılan eğitimde, trafik kazalarında kurtarma aşamaları, araçların yapısal ve teknik özellikleri, araç üzerinde yapılacak operasyonel çalışmalar hakkında teorik bilgiler verildi.

Olası kazalar

Ekipmanların etkin kullanılması, taşıt ve kazazedelerin güvenliğinin sağlanması, stabilizasyon çalışmaları, cam yönetimi, kapı, ön panel ve tavan açma teknikleri konuları uygulamalı olarak yapılarak, olası kazalarda yaralananları en sağlıklı biçimde kurtarılması amaçlanıyor.

31 Mayıs 2019 , Cuma Bu haber toplam 698 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU