Günün Tarihi:29 Kasım 2021

Okul dışarıda coşkusu


Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘Okul Dışarıda ve Oyun Oynama Günü’ etkinlikleri kapsamında Sakarya’da Şehit Yaşar Atay Anaokulunda şenlik havasında bir gün yaşandı.

Yarışmalar düzenlendi

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, İl Milli Eğitim şube Müdürleri Atilla Görgün, Ercan Demirci ile çok sayıda ailenin ve küçük çocukların katıldığı etkinlikte çeşitli yarışmalar ve oyunlar düzenlendi.

 

Çocuk gözüyle

Okul bahçesinde kutlanan etkinliklerin açılışını İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ‘Al satarım bal satarım’ oyunuyla başlattı.  Minik öğrenciler okul bahçesine kurulan atölyelerde kaşık kukla, kum boyama, el baskısı, ördek avı, kızgın kuş ve benzeri etkinlikleri eğlenerek yaptılar. ‘Çocuk gözüyle oyun’ konulu çocukların yaptığı resimler ve yıl içerisinde bahçede gerçekleştirilen etkinlik ve oyunların fotoğraflarının sergilendiği etkinliklere “Ekranla değil, akranla oynuyorum” sloganı damgasını vurdu.

 

 

2 Haziran 2019 , Pazar Bu haber toplam 640 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU