Günün Tarihi:19 Mayıs 2021

Eski demokratlar hasret giderdi


Sakarya siyasetinin unutulmaz kadrolarından demokratlar Mehmet Mangıroğlu öncülüğünde toplandı.

Hasret giderdiler

Demokrat Parti il ve ilçe başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri, Doğru Yol Partisi ve Anavatan Partileri teşkilatlarında görev alan isimler Mehmet Mangıroğlu öncülüğünde TÜVASAŞ Sosyal Tesisleri’nde bir araya gelerek hem oruç açtılar, hem de hasret giderdiler.

 

Yoğun ilgi

Buluşmaya İsmail Yıldırım, Levent Tunç, Erdal Taşkın, Enver Toçoğlu, Cevat Keser, Süleyman Baş, Nihat Nalbantoğlu, Aydın Zengin, Mustafa Keskin, İbrahim Müftüoğlu, Tuncer Tepe, Faruk Kır, Atıf Çetin, Özcan Çamdağ gibi önemli isimlerin yanı sıra ilçe başkanlığı e yöneticiliği yapan isimler yoğun ilgi gösterdi. 

 

Dosyaları yok

Merkez sağ ve solu temsil eden herkesin buluşma çağrısını destek vererek duyarlılık gösteren arkadaşlarına teşekkür eden Mangıroğlu, “Buraya katılan tüm arkadaşlarımız çizgileri farklı demokrasiyi benimsemiş insanlar. İçlerinde belediye başkanları var. Hiçbirinin kabarık dosyaları yok. Şimdi yolumuza gençlerle devam etmek istiyoruz. Şuanda Türkiye’nin ortak sıkıntısı merkez sağda parti olmayışından kaynaklanıyor” dedi. 

 

İyi Parti değil

İyi Parti’nin umdukları gibi çıkmadığını belirten Mangıroğlu, “Maalesef İyi Parti tek bir partinin içinden kopanlarla yoluna devam ediyor. Biz ise asırlık bir çınar ağacının dallarıyız. Şuanda Ankara’da yeni bir heyecan olacak merkez sağı toparlayacak oluşumun adımları atılıyor. Biz ise eski dostlar bir araya gelmek istedik ve herkesi burada görmekten mutlu olduk. Sağlam, doğru ve ölçülü adımlar geliyoruz. Ülke genelinde İzmir’den başlatılan çoban ateşi hareketimiz var. Tüm küçük partileri tek çatı altına toplamanın gayreti içerisindeyiz. Bu oluşumun partileşmesi ise Ekim veya Kasım ayına kadar tamamlanacağını umut ediyoruz” diye konuştu. Demokratlar birlikte yedikleri yemeğin ardından geç saate kadar yudumladıkları çayların konusu yeni parti üzerine oldu. 

2 Haziran 2019 , Pazar Bu haber toplam 669 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU