Günün Tarihi:9 Mayıs 2021

Kapsayıcı masa yayılıyor


Geyve Ahmet Yesevi İlkokulu’nda başlatılan ve Sakarya’yı kapsamaya hazırlanan “Kapsayıcı Masa Kapsayıcı Okul” projesi için Okul Müdürü Aydın Temel ile ekibi, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş tarafından ağırladı.

Proje ile ilgili bilgi alan ve proje kapsamında oluşturulan ‘keşke’ mektuplarının önemine değinen İl Müdürü Durmuş, “Bizler çalışmalarımıza hep kendi aynamızda bakmamalı, velilerimizin, öğrencilerimizin ve tüm çalışanlarımızın gözünde kendimizi çekinmeden görmeli bu konuda cesur olmalıyız” dedi. Sakarya İl Ayrıca Müdür Durmuş, kapsayıcı masa projesinin Sakarya da tüm okullarda oluşturularak 2023 vizyonu temelinde her okulun kendi veli bakış  karnesini oluşturmasının sağlanabilmesi için komisyon çalışmalarını başlatıldığını söyledi. İl Müdürü Durmuş’a projelerini sunan Okul Müdürü Temel ve ekibi, “Velilerimize söz verdik. Geleceğe yön vermeye sloganı ile yola çıkan Ahmet Yesevi İlkokulu öğretmenlerine kapsayıcı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi. 

6 Haziran 2019 , Perşembe Bu haber toplam 417 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU