Günün Tarihi:4 Ağustos 2021

Hendek’te ödüller dağıtıldı


Hendek Rasim Paşa Camisi’nde gerçekleştirilen törende Güzel Kur’an-ı Kerim okuma, Temel Dini Bilgiler ve 40 Hadis Ezberleme yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödül verildi.

Türkiye 2ncisi

Türkiye genelinde yapılan Güzel Kur’an okuma yarışmasında Hendekli Recep Karayel 2. oldu. Hendek Rasim Paşa Cami’nde düzenlenen törende Recep Karayel’e ödülü verildi. Rasim Paşa Cami İmamı Ağrır Türk ve Orta Cami Müezzini Osman Özbek  tarafından Kur’an-ı Kerim okundu ve dualar edildi.

Dini bilgiler

Hendek İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörü tarafından gerçekleştirilen Temel Dini Bilgiler Yarışmasında 1nci olan Hendek İmam Hatip Lisesi 9-A sınıfı öğrencisi Ayşe Atik’e, 2nci olan Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12-C sınıfı öğrencisi Nisanur Erol’a ve 3ncü olan İmam Hatip Lisesi 11-B sınıfı öğrencisi Mücahit Yavuz’a ödülleri verildi.

40 Hadis

Düzenlenen 40 Hadis Ezberleme yarışmasında ise; 1nci olan Abdurrahman Gürses İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Mustafa Nasan’a, 2nci olan Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulu öğrencisi Hatice Kübra Alptekin ile Kazımiye Cumhuriyet Ortaokulu öğrencisi Yiğit Çakır’a ve 3ncü olan İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Azra Nur Işıklar’a ödülleri verildi. 

6 Haziran 2019 , Perşembe Bu haber toplam 669 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU