Günün Tarihi:6 Mayıs 2021

Ses var görüntü yok


Ortaya atılan isimlerin bir araya gelmemeleri halinde hiç birisinin güven vermeyeceğini söyleyen çok sayıda taraftar “Her şey Sakaryaspor’un menfaati için ise bir araya gelsinler” dediler.

Güç kaybı: Daha önce de bu tür bölünmelerin olduğuna işaret eden Sakaryaspor taraftarı bu dönem de aynı senaryo ile karşı karşıya kaldıklarını ifade ettiler. Tek, tek hiç birisinin güç oluşturamayacağını söyleyen Tatangalar, Sakaryaspor’un menfaati için birlik çağrısı yaptılar.

Olmaz: Üst üste yapılan iki final maçında hayal kırıklığına uğradıklarını söyleyen taraftarlar “Üçüncü şoku yaşamaya tahammülümüz yok, en azından bu sezon güçlü bir yönetim ile şampiyon olalım aksi taktirde hem tribünler boş kalacak hem de takıma olan güven sarsılacak” dediler.

Olmaz: Sosyal medya üzerinden yapılan isim kirliliğine de dikkat çeken Tatangalar; “Sadece ses var, görünürde herhangi bir şey yok bu da Sakaryaspor’un geleceği için bizleri karamsarlığa itiyor bu yüzden birlik çağrısı yapıyoruz” diyerek muhtemel adaylara seslendiler.

Bekliyoruz

Sakaryasporlu futbolcular ve teknik heyet 16 Haziran’da yapılacak olağanüstü genel kurulu bekliyorlar.

Kararsız: Sakaryaspor’da bazı futbolcuların başka kulüpler ile görüştüğü ifade ediliyor. 16 Haziran’da yapılacak genel kurulun 23 Haziran’a sarkacağını söyleyen futbolculardan bazılarının da alacakları nedeniyle TFF’ye gittikleri ifade ediliyor. Teknik direktör Şaban Yıldırım ise genel kuruldan önce konuşmanın doğru olmayacağını, futbolcuların da biraz daha sabretmeleri gerektiğini söylediği belirtiliyor.

Kendine güvenen gelsin

Başkan adaylığı konusunda bu güne kadar her hangi bir resmi açıklama yapılmadı. Ortaya atılan isimlerden de her hangi bir ses seda çıkmadı.

İcazet: Bursa’da yapılan final maçından sonra olağanüstü genel kurul kararı alan Sakaryaspor’da adeta yaprak kıpırdamıyor. Kongre kararından sonra ismi gündeme gelenlerin de Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’den icazet almaya çalıştıkları söyleniyor.

Olmaz: Transferin açılması ve maç başı ödemeleri için 5 Milyon TL’ye ihtiyaç duyuluyor. Transfer için de ayrı bir bütçe oluşturulması gerekiyor. İsmi gündeme gelen muhtemel adayların da bu yüzden sessiz kalmayı tercih ettikleri ve her hangi bir resmi açıklama yapmadıkları söyleniyor.

Sessizlik
sürüyor

İsmi gündeme gelen başkan adaylarından İsmail Gürses ve Cevat Ekşi “Biz yokuz” derken, İbrahim Nalbant, Cumhur Genç ve Halit Evin’den 16 Haziran için her hangi bir açıklama yapılmadı.

Ligler henüz
tescil edilmedi

2018-2019 futbol sezonunun, TFF Başkanlık seçimleri nedeniyle henüz tescil edilmediği söylendi.

Önümüzde ki günlerde liglerin tescil edilmesi ile birlikte 2019-2020 futbol sezonunu programının da açıklanacağı söylendi.

Grupları
bekliyoruz

TFF 2nci profesyonel lig bu sezon da 2 grup halinde yapılacak. Geçtiğimiz sezon beyaz grupta mücadele eden Sakaryaspor’un ise bu sezon hangi grupta ve hangi rakipler le mücadele edeceği merak ediliyor.

Değişmesi
gerekiyor

Geçtiğimiz sezon Samsun, Kastamonu ve Sarıyer gibi güçlü rakipler ile aynı grupta mücadele eden Sakaryapor’un en azından bu sezon dengeli bir grupta olması gerektiği söylenirken, sorunlu olan ve birinci ligden düşen Afyon’un da hangi gruba düşeceği merak ediliyor.

Bu lige göre
çok iyi isimler

Sakaryaspor formasıyla güzel bir sezon geçiren ve attıkları gollerle taraftarların adeta sevgilisi haline gelen Dilaver, Berk İsmail ve Zahit’in bu sezon da Sakaryaspor formasını giymeleri isteniyor.

Ligi 12 gol ile kapatan Dilaver, attığı 13 gol ile de tribünleri coşturan Berk İsmail ve 9 gol ile isminden bahsettiren Zahit’in de ilk tercihi Sakaryaspor’dan yana kullanacakları söyleniyor.

10 Haziran 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 653 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU