Günün Tarihi:25 Ocak 2021

REKOR BU DÖRTLÜDE


Hazırlıklar 16 Haziran Pazar günü yapılacak Olağanüstü Genel Kurul için yapılırken başkan adaylarının TFF’de dosyası bulunan futbolculardan muvafakat name alma çabaları devam ediyor.

Tedirgin: İsmail Gürses başkanlığı döneminde futbolculara para ödenmediği TFF’de olan dosya sayısı ile ortaya çıktı. Transferin kapanmasına neden olan futbolcu alacaklarının yüksek boyutta olması yola çıkan başkan adaylarını tedirgin ediyor.

Sadece: TFF’de dosyası bulunan sadece 4 futbolcudan Ramazan Sal’ın 779, Mahir’in 573, Ferhat’ın 402 ve kaleci Ercüment’in de 285 bin TL alacağı gözüküyor, yapılan incelemelere göre mevcut borç miktarına dosya ve avukat masrafları dahil edilmemiş.

17 Futbolcu: Teknik direktör Engin Korukır ile birlikte İsmail Gürses döneminden TFF’de 16 dosyanın bulunduğu bu sayıya bu sezon İlyas Çakmak’ın da eklendiği ancak mevcut dosya sayısının maç başlarının ödenmemesi durumunda her geçen gün biraz daha artacağı söyleniyor.

Uygun’dan destek

Sakarya’lı teknik adam Bülent Uygun’un Sakaryaspor’a maddi konuda destek vereceği açıklandı.

Sakaryaspor’u içinde bulunduğu durumdan kurtarmak için önemli destek vereceğini söyleyen Uygun’un Fatih Karagümrük gibi bir model üzerinde durduğu ifade edildi. Uygun’un yarın Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile görüşerek projesi ile ilgili bilgi vereceği söylendi.

16 Haziran’ı
BEKLİYORUZ

Sakaryaspor cephesinde gözler 16 Haziran’a çevrildi. Sakaryaspor’un kaderini belirleyecek olan yeni yönetim pazar günü Rüstemler tesislerinde saat 14.00’te yapılacak kongre de belli olacak.

Kimler var: Pazar günü yapılacak Olağanüstü Genel Kurul ile ilgili İbrahim Nalbant ve Cumhur Genç’in liste hazırlığında oldukları söylendi. Her iki başkan adayının bir yandan liste oluşturmaya diğer taraftan da futbolcular ile görüşüp muvafakat name almaya çalıştıkları ifade edildi.

Oturum: Genel kurulun ilk oturumu 16 Haziran Pazar günü saat 14.00’te Rüstemler tesislerinde yapılacak. Çoğunluk sağlanamaması halinde ise ikinci oturup 23 Haziran Pazar günü aynı yerde ve saatte çoğunluk aranmaksızın yapılacak.

Olacak: Geçtiğimiz sezon İsmail Gürses’e karşı 9 oy ile seçimi kaybeden İbrahim Nalbant’ın bu kez çok daha iddialı hazırlandığı ancak üye sayısının açıklanmamasından dolayı endişeli olduğu, transferi açmak için de önemli isimlerden maddi destek aldığı söyleniyor.

Ekşi sessizliğini
bozuyor

Sakaryaspor başkanı Cevat Ekşi uzun bir aradan sonra yarın ki Basın toplantısında sessizliğini bozacak ve önemli açıklamalarda bulunacak.

Ekşi’nin pazar günü yapılacak Olağanüstü Genel Kurul öncesinde önemli açıklamalarda bulunacağı söylendi.

Taraftarlarda
bekleyiş sürüyor

Üst üste iki final şoku yaşayan çok sayıda Sakaryaspor taraftarı başkanlık konusunda ki gelişmeleri sessiz bir şekilde takip ediyorlar.

Olacaklar: Sütten ağzı yanan ve yoğurdu üfleyerek yemeye çalışan Sakaryaspor sevdalılarının Genel Kurul günü Rüstemler tesislerinde olacakları söylendi. Sakaryaspor’u içerisinde ki borç batağından çıkartacak güçlü yönetim modeli isteyen taraftarlar aynı şoku bu sezon yaşamak istemediklerini söylediler.

Otopark sorunu
çözülecek mi?

Özellikle önemli maçlarda hem otopark konusunda hem da maç bitiminde ki çıkışlarda önemli sorun yaşayan başta basın mensupları olmak üzere birçok kişi stat çevresinde ki düzenlemenin yeniden ele alınmasını istediler.

Acil: Stat çevresine ve giriş kapısı önünde ki özel park yerlerinde ciddi sorunlar yaşanıyor. Maç bitiminde gazetelere haber yetiştirmesi için mücadele eden basın mensuplarının otopark konusunda Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’den yeni bir düzenleme istiyorlar.

12 Haziran 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 794 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU